ÜRÜNLER

Müşteri Hizmetleri

- Arızalı Ürün Prosedürü

Arızalı Ürün Gönderim Prosedürü
 
1 - Üye Girişi Yaptıktan Sonra "Hesabım" dan "Benim Sayfam" dan "Arıza/İade Tabiki" sekmesinden talebinizi oluşturun. Oluşturduğunuz talep 24 saat içerisinde  izlemeniz gereken prosedür cevap olarak gelecektir. 

2 -  Müşteri destek birimi üzerinden tarafımızca onay verilmeden ürün gönderimi sağladığınızda kargonuz teslim alınmayacak ve tarafınıza geri gönderimi sağlanacaktır.

3 - Arıza talebinizin onaylanmasıyla birlikte size gelen e-mail'in konu kısmında yazan talep numarasını (Örnek: KVW-30795) harici kargo kutusu üzerinde görünür bir şekilde keçeli kalem veya etiket ile belirtin.

4 -  Ürününüzü ve tüm aksesuarlarını kendi kutusu içerisine koyun. Eğer ürün kutusu elinizde yoksa kargoda zarar görmeyecek bir şekilde ürün boyutlarına uygun başka bir kutu içerisine yerleştirin.

5 - Eğer varsa ürün arızasının detaylarına ilişkin teknik servisimize yardımcı olabilecek ürünle ilgili ek notlarınızı ürün kutusu içerisine ekleyin.

6 - Eğer ürününüz kutusundan çıktığı şekilde arızalı ise veya ilk 30 gün içerisinde arızalı ürün kaydı açtırdıysanız ürünü karşı ödemeli olarak ARAS kargo ile gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli gönderimlerin mutlaka anlaşmalı olduğumuz ARAS kargo ile yapılması gereklidir. Aksi durumda gelen kargo kabul edilmeyecektir.

7 - Gönderdiğiniz tüm ürünlerle ilgili işlemler en geç 20 iş günü içerisinde sonuçlandırılacaktır.

8 - Tüm kargo gönderimlerinizde işlemlerinizi hızlandırmak için kargo firmasından aldığınız takip numarasını Arıza/İade  kısmında açtığınız kayda ekleyiniz.

9 -  Aras kargo firması harici herhangi bir kargo firmasıyla ürün gönderimlerinde kargolar ücretli olarak kabul edilmemektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.