ÜRÜNLER

Müşteri Hizmetleri

- Ürün İade Prosedürü

Ürün İade Prosedürü

www.pcsepeti.com’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.pcsepeti.com’a başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

1 - Üründen Memnun Kalmadım. İade Edebilir Miyim.


14 gün içerisinde memnun kalmadığınız ürünü, ürün kutusu ve ürünün kendisine herhangi bir hasar vermediğiniz sürece iade edebilirsiniz. Ürününüz tarafımıza ulaştığında iade birimimiz gerekirse sizinle iletişime geçilecektir.

2 - İade Talebi Oluşturma
 
Üye Girişi Yaptıktan Sonra "Hesabım" dan "Benim Sayfam" dan "Arıza/İade Tabiki" sekmesinden talebinizi oluşturun. Oluşturduğunuz talep 24 saat içerisinde  izlemeniz gereken prosedür cevap olarak gelecektir. Bu şekilde ürününüzü faturası ile birlikte, kargoda hasar görmeyecek şekilde ve tekrar satılabilirliği bozulmayacak şekilde paketleyerek geri gönderebilirsiniz.

3 - Ürünü Hangi Kargo Firması İle Göndereceğim?
 
İade ürünlerinizi Yurtiçi kargo  ile ESFTECH TEKNOLOJİ YAZILIM DONANIM BİLGİSAYAR TİC. LTD. ŞTİ. adına göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargolar ile iade amaçlı gönderilen kargolar tarafımızca teslim alınmayacaktır.

4 - Ürünüm Kutudan Arızalı Çıktı. İade Edebilir Miyim?
 
Ürününüzün arızalı çıkması durumunda 30 gün içinde çalışan ürünle birebir değiştirilmektedir. Bu durumda kargo ücreti www.pcsepeti.com tarafından karşılanır. Aldığınız ürün arızalı ancak iade etmek istiyorsanız: bknz Madde-2

5 - Sitenizden PC Topladım. İade Edebilir Miyim?

Sitemizden topladığınız kişisel bilgisayarlar(PC) sizin istekleriniz ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlandığından iade edilemez.

6 - İadem Onaylandı. Paramı Ne Kadar Sürede Alabilirim?
 
Ürün iadelerinde para iadeleri 4 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kredi kartından taksitli yapılan satışlarda banka taksitli şekilde geri ödemektedir. Havale/EFT şeklinde yaptığınız ödemeler, aynı şekilde tarafınıza geri ödenecektir.

7 - Firmalar İçin Ürün İade Ederken Dikkat Etmem Gereken Konular Nedir?
 
Faturanız kurumsal olarak düzenlendi ise; kurum tarafından kesilen iade faturası ile birlikte göndermeniz gereklidir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.