ÜRÜNLER

Asus ROG SWIFT PG49WCD 49 inch 5120x1440 0.03ms 144Hz HDMI DP Rog Smart KVM 90 Type-C Curved Monitör

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
ParaPuan : 30.362.940
Fiyat:
72.871,06 TL
Havale / EFT:
71.777,99 TL
13.845,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Asus ROG SWIFT PG49WCD 49 inch 5120x1440 0.03ms 144Hz HDMI DP Rog Smart KVM 90 Type-C Curved Monitör

 

ROG Swift OLED PG49WCD

ROG Swift OLED PG49WCD oyuncu monitörü ? 49 inç (5120x1440) kavisli QD-OLED panel, 144 Hz, 0,03 ms, G-SYNC® uyumluluğu, özel soğutma bloğu, homojen parlaklık, ROG Smart KVM, 90 W Type-C ve ASUS DisplayWidget Center

 • Sürükleyici oyun deneyimi için 144 Hz yenileme hızı ve 0,03 ms tepki süresine sahip 49 inç süper ultra geniş (5120 x 1440) QD-OLED kavisli oyuncu monitörü
 • Yüksek verimlilik sunan özel soğutma bloğu, gelişmiş hava akış tasarımı ve grafen arka kısım görüntü yanması riskini azaltmak için daha iyi ısı yönetimi sağlar
 • Yüksek algılsallıkta 1000 nit maksimum parlaklık (Ekranın %3’ünde HDR etkindir), %99 DCI-P3 renk gamı ve Delta E < 2 renk farkıyla büyüleyici HDR performansı
 • Dahili ROG Smart KVM, harici bir donanım veya yazılım olmadan tek bir klavye ve mouse’un iki farklı cihaz arasında otomatik geçişini sağlar. Bu özellik USB 3.2 bağlantısıyla cihazlar arasında dosya kopyalama imkanı da verir.
 • İsteğe bağlı homojen parlaklık ayarı kararlı parlaklık seviyeleri sunar
 • ASUS DisplayWidget Center, mouse ile kolayca OLED ve monitör ayarlarını değiştirme olanağı verir
 • DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI (v2.1) ve 90W Güç Dağıtımıyla USB-C barındıran kapsamlı bağlantı seçenekleri

 ROG Swift OLED PG49WCD

SINIRSIZ SÜRÜKLEYİCİLİĞİ DENEYİMLEYİN

49 inç ROG Swift OLED PG49WCD kavisli oyuncu monitörü, sürükleyici oyun deneyimleri için 144 Hz yenileme hızı ve 0.03 MS (GTG) tepki süresiyle süper ultra geniş (5120 x 1400) QD-OLED panele sahip. Swift OLED PG49WCD’deki panelin arkasında, QD-OLED kullanım ömrünü uzatmak ve daha iyi performans ortaya koymak için çalışma sıcaklıklarını düşüren ve görüntü yanması olasılığını azaltan özel soğutma bloğu ve grafen film bulunur.

ROG Swift OLED PG49WCD

Deneyimi Genişletin

 

 • 49 inç 1800R
 • 144Hz QD-OLED
 • 1000 nit zirve parlaklık (HDR ile %3)

 

OLED Avantajı

 

 • 0.03 MS tepki süresi
 • %99 DCI-P3
 • Delta E < 2

 

ASUS OLED Care

 

 • Özel Soğutma Bloğu
 • Gelişmiş hava akışı tasarımı
 • Grafen film

 

Kullanıcı Dostu Özellikler

 

 • Homojen parlaklık
 • ROG Smart KVM
 • Type-C PD (90 W)
 • ASUS DisplayWidget Center

 

 

SÜPER ULTRA GENİŞ PANELİ DENEYİMLEYİN

QD-OLED teknolojisiyle hızlı hareket eden görüntüleri net şekilde deneyimleyerek üstünlük elde edin. Swift OLED PG49WCD’nin 49 inçlik 1800R kavisli QD-OLED paneli, DQHD (5120 x 1440) çözünürlüğe sahip ve akıcı oynanış sunmak için 144 Hz yenileme hızı sunar.

ROG Swift OLED PG49WCD

YENİ NESİL QD-OLED TEKNOLOJİSİ

DETAYLI GÖRSELLER VE NET METİNLER

ROG Swift OLED PG49WCD, en yeni nesil QD-OLED panele sahip. Alt piksel düzeni, izleme deneyimini iyileştirmek için daha detaylı görseller ve oldukça net metinler ortaya koyar.

ROG Swift OLED PG49WCD

_QD-OLED ÜSTÜNLÜĞÜ

DAHA KOYU SİYAH TONLAR VE YÜKSEK ALGISALLIKTA PARLAKLIK

Swift OLED PG49WCD’nin QD-OLED teknolojisi, en koyu siyah tonları üretir ve tüm parlaklık seviyelerinde canlı renkler garantiler. Olağan dışı kontrast seviyesi, en koyu sahnelerde bile tüm detayları ön plana çıkarır.

 • 1000-NİTS MAKSİMUM PARLAKLIK (Ekranın %3’ünde HDR etkin)
 • 1,500,000:1 KONTRAST ORANI
 • Vesa Certified DisplayHDR™ True Black 400

ROG Swift OLED PG49WCD

ULTRA GERÇEKÇİ RENKLER

Gerçek 10 bit renk derinliği ve sinema düzeyinde %99 DCI-P3 renk gamı, oyun dünyalarını benzersiz gerçekçilikle ortaya koyar. Her bir Swift OLED PG49WCD oyuncu monitörü, Quantum-dot teknolojisi sayesinde en iyi renk üretimini garantilemek için Delta E 2’den daha düşük renk sapması oluşturmak için önceden kalibre edilmiştir.

ROG Swift OLED PG49WCD

AKICI GÖRÜNTÜLER İÇİN IŞIK HIZINDA TEPKİ SÜRESİ

Ultra hızlı 0.03 MS GTG tepki süresi ile Swift OLED PG49WCD, hızlı aksiyon sahnelerini akıcı şekilde görüntüler ve düşük gecikmeli oyun deneyimi ortaya koyar. Günlük kullanım deneyimini iyileştirmek için net metin kaydırma gibi küçük ama önemli özellikler sunar.

ROG Swift OLED PG49WCD

GELİŞMİŞ ÖZEL SOĞUTMA BLOĞU VE TERMAL DOLGULAR

Swift OLED PG49WCD, son derece kompakt bir düzen kullanarak ısı dağıtımını en üst seviyeye çıkaran ve soğutma için daha geniş bir alan sağlayan benzersiz bir soğutma bloğu tasarımına sahiptir. Ek olarak bir termal dolgu, monitörü etkili biçimde soğutmak için panelin üzerine yerleştirilmiştir. Monitörün yenilikçi arka kapak tasarımının üst kısmında havalandırma delikleri bulunur. Bu delikler görüntü yanması olasılığını azaltmak için ısı dağıtım verimliliğini geliştirir ve ısıyı etkili şekilde sistemden uzaklaştırır.

 

GRAFEN FİLM PANEL

Swift OLED PG49WCD, düşük çalışma sıcaklıkları ortaya koymak için QD-OLED panelin arkasında bulunan grafen film ile birlikte gelir. Grafen, dünyadaki en ince ve güçlü nano malzemedir. Ayrıca ısıyı verimli şekilde dağıtmaya yardımcı olmak için yüksek iletkenliğe sahiptir.

 

EKRAN KORUMASI

Ekran Koruyucu

Bu işlev, ekran uzun süre kullanılmadığında parlaklığı otomatik olarak düşürür.

Pixel Temizleme

Bu işlev, monitör birkaç saat kullanıldığında ekranı yeniden kalibre eder. İşlem yalnızca birkaç dakika sürer ve monitör kapalı olduğunda otomatik olarak etkinleşir.
*Piksel temizleme işleminin kesintiye uğramaması için güç kablosunu prizden çıkarmayın.

Ekran Hareketi

Bu işlev, piksellerin konumunu belirli aralıklarla hafif şekilde hareket ettirerek ekran yanmasının önüne geçer. Bu özelliğin birkaç hareket seviyesi bulunur.

Logo Parlaklığını Ayarlama

Bu işlev, monitör ekranındaki sabit logoların otomatik olarak algılanmasına ve olası görüntü kalitesi sorunlarını düzeltmek için parlaklıkların azaltılmasına olanak tanır.

ROG Swift OLED PG49WCD

HOMOJEN PARLAKLIK

Ekran menüsündeki ROG'ye özel Homojen Parlaklık ayarı etkinleştirildiğinde, parlak beyaz pencerelerin boyutunu değiştirirken bile daha iyi izleme deneyimi sunmak için en yüksek parlaklığı azaltarak parlaklık seviyelerini kararlı bir düzeyde tutar. Ayrıca oyun maratonlarının gözler için çok daha rahat olmasını sağlar.
*Monitör sRGB modundadır.

ROG Swift OLED PG49WCD

ÇOK YÖNLÜ İŞ İSTASYONU

49 inçlik süper ultra geniş Swift OLED PG49WCD oyuncu monitörü çok yönlü iş istasyonu ekranı olarak da kullanılabilir. Bu sayede iş, içerik üretimi ve eğlence odaklı üretken bir ortam arayan profesyoneller için harika bir seçimdir.

ROG SMART KVM: İKİ CİHAZ ARASINDA KUSURSUZ GEÇİŞ

ROG Smart KVM ile en iyi özelliklerden faydalanın. Bu yenilikçi özellik monitöre bağlı iki cihazı da tek bir klavye ve mouse ile kontrol etmenize olanak tanır. Ekstra donanım ve yazılıma gerek yok. Sadece kabloyu takın ve tek monitörle iş ya da oyun arasında kolayca geçiş yapın. Aynı zamanda ultra seri veri aktarımları için USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı USB 3.2 bağlantısı aracılığıyla Smart KVM ile iki cihaz arasında dosyaları sürükleyebilir ve kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

ROG Swift OLED PG49WCD

TYPE-C BAĞLANTI NOKTASI: HEPSİ BİR ARADA ÇÖZÜM

Type-C bağlantı noktası ile kablo kalabalığını ortadan kaldırın. Bu güçlü bağlantı noktası, büyüleyici görüntüler sunmaktan 90W güç dağıtımına, net sesler üretmeye ve yıldırım hızında veri aktarımı yapmaya kadar her görevi yerine getirir. İster laptop ister akıllı telefon isterseniz de tablet bağlayın. Type-C bağlantısı rakipsiz esneklik sunar.

ROG Swift OLED PG49WCD

ASUS DISPLAYWIDGET CENTER

Yeni ASUS DisplayWidget Center yazılımı, kullanıcıların sezgisel bir arayüz üzerinden mouse ile monitör ayarlarını ve OLED işlevlerini kolaylıkla değiştirmelerine olanak verir, böylece ekran menüsüne erişim ihtiyacı ortadan kalkar.

ROG Swift OLED PG49WCD

ÜSTÜN AKICILIĞI VE TEPKİSELLİĞİ DENEYİMLEYİN

Swift OLED PG49WCD, AMD FreeSync™ Premium Pro teknolojisi ile süper akıcı ve yırtılmalardan uzak düşük gecikmeli görüntüler garantiler.

ROG Swift OLED PG49WCD

GELECEK ODAKLI SİBERPUNK ESTETİĞİ

Swift OLED PG49WCD, daha sürükleyici bir izleme deneyimi için birinci sınıf modern görünüme ve çerçevesiz tasarıma sahip. Süper ince profili sayesinde masa üzerinde az yer kaplar.

ROG Swift OLED PG49WCD

GAMEPLUS

ASUS'a özgü entegre GamePlus kısayol tuşu, oyunlarda daha fazlasını elde etmenize yardımcı olan oyun içi iyileştirmelere erişmenizi sağlar. Profesyonel oyuncularla birlikte geliştirilen GamePlus işlevleri oyun becerilerini geliştirmeye olur.

ROG Swift OLED PG49WCD

GAMEVISUAL

ASUS GameVisual teknolojisinde farklı tür içeriklerdeki görüntüleri optimize etmek için önceden ayarlanmış yedi adet ekran modu bulunur. Bu benzersiz ayarlara kısayol tuşu veya ekran menüsü içindeki ayarlardan kolayca erişilebilir.

ROG Swift OLED PG49WCD

FLICKER-FREE TEKNOLOJİSİ

TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Flicker Free teknolojisi görüntüdeki titreşimi ortadan kaldırarak rahat izleme deneyimi garantiler. Bu teknoloji, göz yorgunluğunu ve uzun süre ekrana bakmaktan kaynaklanan rahatsızlıkları en aza indirir.

ROG Swift OLED PG49WCD

DÜŞÜK MAVİ IŞIK TEKNOLOJİSİ

Donanım tabanlı yeni ASUS Düşük Mavi Işık teknolojisi yüksek enerjili mavi ışık üretimini azaltarak yazılım tabanlı filtre çözümleri sunan monitörlere kıyasla daha iyi renk performansı ortaya koyar.

ROG Swift OLED PG49WCD

ZENGİN BAĞLANTILAR

DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1, 90W Güç Dağıtımı ile USB-C ve çeşitli multimedya cihazlarına destek için bir USB merkezinin de dahil olduğu kapsamlı bağlantı seçenekleri.

ROG Swift OLED PG49WCD

ERGONOMİK TASARIM

Özel tasarlanmış ortası oyuklu stant ideal izleme pozisyonu için yükseklik, döndürme ve eğme ayarları sunar. Ayrıca bu ekran duvar montajı için VESA uyumludur.

 • YÜKSEKLİK AYARI 0-110MM
 • DÖNDÜRME -30°~ +30°
 • EĞME -5°~ +20°

ROG Swift OLED PG49WCD

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 
Teknik Özellikler
CurvedEvet
PivotYok
Ekran Boyutu49 inch
Tepkime Süresi0,3 ms
Çözünürlük5120x1440
Yenileme Hızı144 Hz
D-Sub GirişiYok
Dvı GirişiYok
Hdmı GirişiVar
Display Port GirişiVar
MultimediaYok
VesaVar
RenkSiyah
DokunmatikYok
Diğer Özellikler
Stok Kodu90LM09C0-B01970
MarkaASUS
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3
4711387267097

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.