ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-01 1 Mt LC-LC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 100.800
Fiyat:
241,92 TL
Havale / EFT:
238,29 TL
45,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2 , LSZH
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk1 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-01
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661774520

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.