ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-03 3 Mt LC-LC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 103.950
Fiyat:
249,48 TL
Havale / EFT:
245,74 TL
47,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk3 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-03
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661780644

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.