ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-0.5/4 0.5 mt LC-LC OM4 50/1525 Duplex 3.0mm Fiber OptiK Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 49.950
Fiyat:
119,88 TL
Havale / EFT:
118,08 TL
22,78 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Beek BC-FO-5LCLC-0.5/4 0.5 mt LC-LC OM4 50/1525 Duplex 3.0mm Fiber OptiK Patch Cord Kablo


Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, Multimode OM 4 50/125 Duplex, 3.0mm, LSZH, 0,5 metre
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk0.5 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 4
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-0.5/4
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661840553

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.