• Tüm Kategoriler
  • Beek BC-FO-5LCLC-15/5 15 Mt LC-LC 50/125 50/125 Multimode OM5 LSZH Lultimode Patch Cord Kablo

    Beek BC-FO-5LCLC-15/5 15 Mt LC-LC 50/125 50/125 Multimode OM5 LSZH Lultimode Patch Cord Kablo
    Görsel 1
    ParaPuan : 94.065
    Fiyat:
    221,99 TL
    Havale / EFT:
    217,55 TL
    221.99 www.pcsepeti.com
    18,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    Beek BC-FO-5LCLC-15/5 15 Mt LC-LC 50/125 50/125 Multimode OM5 LSZH Lultimode Patch Cord Kablo


    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, Multimode OM 5 50/125 Duplex, 3.0mm, LSZH, 15 metre  
    Teknik Özellikler
    Konnektör TipiLC - LC
    Uzunluk15 mt
    Mikron50/125
    TürüMultimode
    Om DeğeriOM 5
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-5LCLC-15/5
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661837218
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.