ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-20 20 Mt LC-LC Multimode 50/125 Duplex 3.00mm OM2 Fiber Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 226.080
Fiyat:
542,59 TL
Havale / EFT:
534,45 TL
103,09 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH 

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk20 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 3
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-20
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661773202

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.