ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-20/4 20 Mt LC-LC 50/125 OM4 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 303.360
Fiyat:
728,06 TL
Havale / EFT:
717,14 TL
138,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 4, LSZH
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk20 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 4
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-20/4
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661772151

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.