ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-30 30 Mt LC-LC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 205.670
Fiyat:
493,61 TL
Havale / EFT:
486,21 TL
93,79 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk30 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-30
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661768550

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.