ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCLC-35/3 35 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 202.520
Fiyat:
486,05 TL
Havale / EFT:
478,76 TL
92,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Beek BC-FO-5LCLC-35/3 35 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Duplex Patch Cord Kablo



Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, Multimode OM 3 50/125 Duplex, 3.0mm, LSZH, 35 metre

 
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk35 Mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 3
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCLC-35/3
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661836549

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.