ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCSC-02 2 Mt LC-SC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 100.480
Fiyat:
241,15 TL
Havale / EFT:
237,53 TL
45,82 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCSC-02
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661780569

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.