ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5LCSC-03 3 Mt LC-SC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 121.660
Fiyat:
291,98 TL
Havale / EFT:
287,60 TL
55,48 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk3 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5LCSC-03
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661773042

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.