ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5STSC-01 1 Mt ST-SC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 97.340
Fiyat:
233,62 TL
Havale / EFT:
230,12 TL
44,39 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

BEEK BC-FO-5STSC-01 1mt ST-SC 50/125 OM2 Multimode Duplex Patch Kablo


Beek ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH
 
Teknik Özellikler
Konnektör TipiST - SC
Uzunluk1 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5STSC-01
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661774599

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.