ÜRÜNLER

Beek BC-FO-5STST-05 5 Mt ST-ST 50/125 OM 2 LSZH Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 134.300
Fiyat:
322,32 TL
Havale / EFT:
317,49 TL
61,24 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiST - ST
Uzunluk5 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-5STST-05
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661758940

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.