• Tüm Kategoriler
    • Beek BC-FO-6LCSC-01 1 Mt LC-SC 62.5/125 OM1 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

      Görsel 1
      ParaPuan : 37.315
      Fiyat:
      88,06 TL
      7,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH 

      Teknik Özellikler
      Konnektör TipiLC - SC
      Uzunluk1 mt
      Mikron62.5/125
      TürüMultimode
      Om DeğeriOM 1
      Diğer Özellikler
      Stok KoduBC-FO-6LCSC-01
      MarkaBEEK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      8693661780613
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.