ÜRÜNLER

Beek BC-FO-6LCST-01 1 Mt LC-ST 62.5/125 Multimode Om1 LSZH Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 99.540
Fiyat:
238,90 TL
Havale / EFT:
235,32 TL
45,39 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - ST
Uzunluk1 mt
Mikron62.5/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 1
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-6LCST-01
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661773226

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.