ÜRÜNLER

Beek BC-FO-6LCST-03 3 Mt LC-ST 62.5/125 OM1 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 121.275
Fiyat:
291,06 TL
Havale / EFT:
286,69 TL
55,30 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - ST
Uzunluk3 mt
Mikron62.5/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 1
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-6LCST-03
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661775060

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.