ÜRÜNLER

Beek BC-FO-6SCSC-05 5 Mt SC-SC 62.5/125 OM1 Multimode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 130.725
Fiyat:
313,74 TL
Havale / EFT:
309,03 TL
59,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiSC - SC
Uzunluk5 mt
Mikron62.5/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 1
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-6SCSC-05
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661774674

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.