• Tüm Kategoriler
  • Beek BC-FO-6STSC-15 15 Mt ST-SC 62.5/125 OM 1 LSZH Multimode Duplex Patch Cord Kablo

    Görsel 1
    ParaPuan : 66.455
    Fiyat:
    156,84 TL
    Havale / EFT:
    153,70 TL
    14,64 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    Beek ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

    Teknik Özellikler
    Konnektör TipiST - SC
    Uzunluk15 mt
    Mikron62.5/125
    TürüMultimode
    Om DeğeriOM 1
    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-6STSC-15
    MarkaBEEK
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    8693661758919
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.