ÜRÜNLER

Beek BC-FO-9FCSC-03 3 Mt FC-SC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 102.375
Fiyat:
245,70 TL
Havale / EFT:
242,01 TL
46,68 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek BC-FO-9FCSC-03 3 mt FC-SC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo


Beek FC-SC Fiber Optik Patch Kablo, Singlemode OS 2 9/125 Singlemode, 3.0mm, LSZH, 3 metre
Teknik Özellikler
Konnektör TipiFC - SC
Uzunluk3 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOS 2
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-9FCSC-03
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661611122

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.