• Tüm Kategoriler
  • Beek BC-FO-9LCLC-40 40 Mt LC-LC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo

    Beek BC-FO-9LCLC-40 40 Mt LC-LC 09/125 LSZH SingleMode Duplex Patch Cord Kablo
    Görsel 1
    Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

    Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

    1000 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 1000 TL Altı Kargo Bedeli 14 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
    238,83 TL
    1000 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 1000 TL Altı Kargo Bedeli 14 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
    321,90 TL
    1000 TL Üzeri Kargo Ücretsiz. 1000 TL Altı Kargo Bedeli 14 TL. 3-6-9-12 Taksit İmkanı
    114,22 TL

    Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH

    Diğer Özellikler
    Stok KoduBC-FO-9LCLC-40
    MarkaBEEK
    Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    Garanti (Yıl)2
    8693661768949
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.