ÜRÜNLER

Beek BC-FO-9LCSC-30 30 Mt LC-SC/PC 3.0mm SM OS2 9u LSZH Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 186.440
Fiyat:
447,46 TL
Havale / EFT:
440,75 TL
85,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek Fiber Optik Patch Kablo, 3.0mm Duplex LSZH, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 30 metre, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk30 mt
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-9LCSC-30
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661758872

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.