ÜRÜNLER

Beek BC-FO-9LCSC-40 40 Mt LC-SC/PC 3.0mm SM OS2 9u LSZH Patch Cord Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 166.500
Fiyat:
399,60 TL
Havale / EFT:
393,61 TL
75,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Beek Fiber Optik Patch Kablo, 3.0mm Duplex LSZH, SM OS2 9u, LC-SC/PC, 40 metre, LSZH

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk40 mt
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-9LCSC-40
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661777972

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.