ÜRÜNLER

Beek BC-FO-PT5LC-01/3 1 Mt LC-UPC 50/125 Multimode Simplex Om3 PigTail Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 47.200
Fiyat:
113,28 TL
Havale / EFT:
111,58 TL
21,15 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM3, LSZH 

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - UPC
Uzunluk1 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 3
Diğer Özellikler
Stok KoduBC-FO-PT5LC-01/3
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661783645

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.