• Tüm Kategoriler
    • Beek BN-19FPMPO-C24LC/3 OM3 2xMPO 12xLC dublex 2xFan out cable for OM3

      Görsel 1
      ParaPuan : 797.630
      Fiyat:
      1.882,41 TL
      170,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

      MPO Kaset OM3; 2 x MPO Adaptör, 12xLC Dublex Adaptör, 2 x 6LC Dublex OM3 MPO Bağlantı Kablosu Dahil  

      Diğer Özellikler
      Stok KoduBN-19FPMPO-C24LC/3
      MarkaBEEK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29 - 530 338 18 06   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.