ÜRÜNLER

Beek BN-GS-SC-SM20 20 Km 10/100/1000Baset - 1000Lx SM SC Media Converter

Görsel 1
ParaPuan : 506.445
Fiyat:
1.215,47 TL
Havale / EFT:
1.197,24 TL
230,94 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Beek 10/100/1000BaseT-1000LX Media/Rate Converter, SM, SC, 20 km  
 
  • UTP / fiber (SC konnektör, Singlemode) media converter
  • 10/100/1000 Mbps UTP Ethernet bağlantınızın Singlemode fiber kablo aracılığıyla 20 km uzağa taşınmasını sağlar.
  • Konnektörler:
  • 1 x Twisted Pair (RJ-45), Auto-MDI/MDI-X
  • 1 x Fiber-optik (SC), 1310nm dalgaboyu
  • Auto MDI/MDI-X portlar sayesinde bağlantılarda düz veya cross patch kablo kullanılabilir.
  • Full-duplex veya Half-duplex çalışmaktadır.
  • Güç Gereksinimi: 5V DC, 1A. Harici güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir.
  • 19 inch kabine monte edilebilir. Kabinet montaj aparatı haricen alınmalıdır.
  • Çalışma Sıcaklığı: 0 - 50 derece
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinebilme imkanı
Teknik Özellikler
UTP Port1 GB
Fiber PortSingle Mode
Fiber KonnektörSC
Mesafe20 Km
Dalga Boyutu1310nm
Diğer Özellikler
Stok KoduBN-GS-SC-SM20
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661775329

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.