ÜRÜNLER

Beek BN-S10G-SR-T 300 Mt LC 10Gbps SFP+ 850nm Multimode SFP Modül

Görsel 1
ParaPuan : 566.100
Fiyat:
1.358,64 TL
Havale / EFT:
1.338,26 TL
258,14 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Beek BN-S10G-SR-T 300 Mt LC 10Gbps SFP+ 850nm Multimode SFP Modül

Beek SFP+ 10Gbps Short Range LC/300 metre/850nm/Multi-Mode Cisco, Juniper, Alcatel etc enabled, industrial type  
Teknik Özellikler
TürüSFP+
Fiber TipiMulti-Mode
Veri Hızı10 GB
Mesafesi300 Mt
KonnektörLC
Dalga Boyu850nm
Diğer Özellikler
Stok KoduBN-S10G-SR-T
MarkaBEEK
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8693661841291

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.