• Tüm Kategoriler
  • Dell 407-10933 550 Mt LC MM 1000 Mbit/s 850 nm Fiber Optic SFP Modül

    Dell 407-10933 550 Mt LC MM 1000 Mbit/s 850 nm Fiber Optic SFP Modül
    Görsel 1
    ParaPuan : 358.750
    Fiyat:
    846,65 TL
    Havale / EFT:
    829,72 TL
    846.65 www.pcsepeti.com
    71,33 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    Dell 407-10933 550 Mt LC MM 1000 Mbit/s 850 nm Fiber Optic SFP Modül

     

    Detail overview

    Dell - Sfp (mini-gbic) Transceiver Module - 1000base-sx - 850 Nm (407-10933).

    Key Features :

    • Device Type : Sfp (mini-gbic) Transceiver Module
    • Form Factor : Plug-in Module

      Networking :
    • Connectivity Technology : Wired
    • Cabling Type : 1000base-sx
    • Data Link Protocol : Gigabit Ethernet
    • Data Transfer Rate : 1 Gbps
    • Max Transfer Distance : 1640 Ft
    • Features : Digital Diagnostics Monitoring Interface (ddmi)

      Expansion / Connectivity :
    • Interfaces : 1 X Ethernet 1000base-sx - Lc Multi-mode
    • Compatible Slots : 1 X Sfp (mini-gbic)
     
    Diğer Özellikler
    Stok Kodu407-10933
    MarkaDELL
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
    0000210191010
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.