• Tüm Kategoriler
  • Dell 407-10941 10 Km 1310nm 10 GBE LR SFP+ Modül

    Dell 407-10941 10 Km 1310nm 10 GBE LR SFP+ Modül
    Görsel 1
    ParaPuan : 1.963.500
    Fiyat:
    4.633,86 TL
    Havale / EFT:
    4.541,18 TL
    4633.86 www.pcsepeti.com
    390,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Kargo Bedava

    Dell 407-10941 10 Km 1310nm 10 GBE LR SFP+ Modül

     

    Dell - Networking Transceiver Sfp+ 10gbe Lr 1310nm Wavelangth 10km Reach (407-10941).

    Key Features :

    • Device Type : Sfp+ Transceiver Module
    • Form Factor : Plug-in Module

      Networking :
    • Connectivity Technology : Wired
    • Cabling Type : 10gbase-lr
    • Data Link Protocol : 10 Gigabit Ethernet
    • Data Transfer Rate : 10 Gbps
    • Optical Wave Length : 1310 Nm
    • Max Transfer Distance : 6.2 Miles

      Expansion / Connectivity :
    • Interfaces : 1 X Ethernet 10gbase-lr - Lc Single Mode X 2
     
    Diğer Özellikler
    Stok Kodu407-10941
    MarkaDELL
    Stok DurumuVar
    Garanti (Yıl)2
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.