• Tüm Kategoriler
  • Dell 407-BBOL 2xSFP FC16 CUS Trıbes SFP Modül

    Görsel 1
    ParaPuan : 732.250
    Fiyat:
    1.728,11 TL
    Havale / EFT:
    1.693,55 TL
    161,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1

    Dell 407-BBOL 2xSFP FC16 CUS Trıbes SFP Modül

    The Dell 2x SFP FC16 transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector. The Dell networking 16 GBase 2x SFP FC16 transceiver provides 16GbE connectivity. Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

     

     

    This product is compatible with the following systems:

    • PowerVault ME4024
    • PowerVault ME4084
    • PowerVault ME4012
     
    Diğer Özellikler
    Stok Kodu407-BBOL
    MarkaDELL
    Stok DurumuVar
      +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29   E-Mail : info@pcsepeti.com  
               
    KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
    Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
    Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
    Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
    Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
    Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
    Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
       

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.