ÜRÜNLER

Digitus DK-25221-02 2 Mt SC-UPC 50/125 OM2 Pigtail Semi Tight Buffer Kablo (12 li Paket)

Görsel 1
ParaPuan : 321.300
Fiyat:
771,12 TL
Havale / EFT:
759,55 TL
146,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Digitus SC/UPC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 50/125 µ, DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2, 

  • Simplex OM 2 50/125µ
  • 2 metre
  • Semi Tight Buffer
  • Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
  • Konnektör Tipi: SC
  • Ambalaj: 12'li
Teknik Özellikler
Konnektör TipiSC - UPC
Uzunluk2 mt
Mikron50/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-25221-02-12
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032261643

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.