ÜRÜNLER

Digitus DK-2532-01/3 1 Mt LC-SC 50/125 OM3 Multimode Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 124.820
Fiyat:
299,57 TL
Havale / EFT:
295,08 TL
56,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Kablo çapı 3mm
• 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün

• 1 metre

Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk1 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 3
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2532-01/3
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249566

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.