ÜRÜNLER

Digitus DK-2532-02 2 Mt LC-SC 50/125 Multimode Fiber Optik Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 127.575
Fiyat:
306,18 TL
Havale / EFT:
301,59 TL
58,17 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125

• LC / SC  Konnektör
• Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2532-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249405

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.