ÜRÜNLER

Digitus DK-2532-02/3 2 Mt LC-SC 50/125 OM3 Multimode Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 105.720
Fiyat:
253,73 TL
Havale / EFT:
249,92 TL
48,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3


• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Kablo çapı 3mm
• 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 3
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2532-02/3
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249580

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.