ÜRÜNLER

Digitus DK-2532-03 3 Mt LC-SC 50/125 Multimode Fiber Optik Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 99.900
Fiyat:
239,76 TL
Havale / EFT:
236,16 TL
45,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125


• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk3 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2532-03
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249412

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.