ÜRÜNLER

Digitus DK-2533-05/4 5 Mt LC-LC Multimode 50/125 OM4 Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 187.570
Fiyat:
450,17 TL
Havale / EFT:
443,42 TL
85,53 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, LSZH, OM4 3.0mm

 
  • Konnektör 1: LC
  • Konnektör 2: LC
  • Kablo tipi: I-VH 2G50/125µ
  • Fiber sınıfı: OM4
  • Multimode
  • 50/125µ
  • Duplex kablo
  • LSOH
  • Seramik başlık
  • Kablo çapı: 3mm
  • Uzunluk: 5 metre
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk5 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 4
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2533-05/4
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032326342

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.