ÜRÜNLER

Digitus DK-2533-20 20 Mt LC-LC 50/125 Multimode Fiber Optik Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 380.260
Fiyat:
912,62 TL
Havale / EFT:
898,93 TL
173,40 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125
LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk20 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2533-20
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032254201

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.