ÜRÜNLER

Digitus DK-2533-20/3 20 Mt LC-LC 50/125 OM3 Multimode Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 404.775
Fiyat:
971,46 TL
Havale / EFT:
956,89 TL
184,58 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3  

 LC / LC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free kablo
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 3
• Kablo çapı 3mm
• 10 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - LC
Uzunluk20 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 3
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2533-20/3
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032310112

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.