ÜRÜNLER

Digitus DK-25332-02 2 Mt LC-UPC 50/125 OM2 Pigtail Semi Tight Buffer Kablo (12 li Paket)

Görsel 1
ParaPuan : 189.275
Fiyat:
454,27 TL
Havale / EFT:
447,46 TL
86,31 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC/UPC Fiber PigTail, Loose Buffer, 50/125 µ, DIN IEC 304 renk kodlu, multimode, uzunluk 2 metre, Class OM2, 

  • Standart konnektör IEC 61754-4 2002
  • Çalışma ısısı: -25 °C ... +80 °C
  • Depolandığı alanın ısısıe: -20 °C ... +65 °C
  • Insertion loss MM PC: maks. 0.4 dB
  • Return loss MM PC: > 25 dB
  • Zirkon seramik ferrule
  • Simplex OM2 50/125 µ 2 metre
  • Secondary coating dimensions: Ø 0.9 ± 0.1 mm
  • Primary coating: Acrylate; Ø 250 ± 15 µm
  • IEC 304 renk kodlarına sahip beyaz, eflatun, turkuaz, siyah, kırmızı, pembe, turuncu, gri, yeşil, sarı, kahverengi, mavi
  • Loose buffer
  • Simplex OM 2 50/125µ
  • 2 metre
  • Semi Tight Buffer
  • Kablo tipi: 50/125 MM Color Pigtail
  • Konnektör Tipi: SC
  • (12 li Paket)
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - UPC
Uzunluk2 mt
Mikron50/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-25332-02-12
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032280163

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.