• Tüm Kategoriler
    • Digitus DK-25332-02/3 2 Mt 12 Adet LC-MM 50/125 OM3 Pigtail Set (12 li Paket)

      Görsel 1
      ParaPuan : 223.480
      Fiyat:
      527,41 TL
      47,77 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

      FO pigtail set, 12 pcs., LC, MM OM3 50/125 µ loose buffer, color code DIN IEC 304, 2 m

       
      • LC simplex pigtail, OM3 50/125 µ 2 m
      • Standard connector acc. IEC 61754-4 2002
      • Operating temperature: -25 °C ... +80 °C
      • Storage temperature: -20 °C ... +65 °C
      • Insertion loss MM PC: max. 0.4 dB
      • Return loss MM PC: > 25 dB
      • Zirconia ceramic ferrule
      • Secondary coating dimensions: Ø 0.9 ± 0.1 mm
      • Primary coating: Acrylate; Ø 250 ± 15 µm
      • Colored buffer, according to IEC 304 in the colors white, violet, turquoise, black, red, pink, orange, grey, green, yellow, brown, blue
      • 12 pcs in package
      • Loose buffer
      Teknik Özellikler
      Konnektör TipiLC - LC
      Uzunluk2 mt
      Mikron50/125
      Om DeğeriOM 3
      Diğer Özellikler
      Stok KoduDK-25332-02/3-12
      MarkaASSMANN
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      4016032263005
        +90 0850 241 77 13   +90 533 068 54 29 - 530 338 18 06   E-Mail : info@pcsepeti.com  
                 
      KATEGORİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ SİPARİŞ SÜREÇLERİ KARGO / İADE HESABIM
      Kişisel Bilgisayarlar Müşteri Hizmetleri Sipariş Rehberi Anlaşmalı Kargo Firması Nasıl Üye Olurum
      Baskı Çözümleri Mesafeli Satış Sözleşmesi Sipariş Takipi Kargo Ücretleri Siparişlerim
      Bilgisayar Bileşenleri Gizlilik Politikası Sipariş İptali Yeni Ürün Arızalandı Sepetim
      Network Çözümleri Yasal Haklar Ne Zaman Kargolanır Arızalı Ürün Prosedürü Puanlarım
      Elektronik Aksesuarlar Banka Hesap Numaramız Ne Zaman Elime Ulaşır Ürün İade Prosedürü Arıza / İade Takip
      Veri Depolama Aygıtları İletişim Garanti Süresi Faturamı Kaybettim Listelerim
         

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.