ÜRÜNLER

Digitus DK-25332-02/4 2 Mt LC-PC 50/125 Multimode OM4 LSZH Fiber Pig Tail

Görsel 1
ParaPuan : 448.470
Fiyat:
1.076,32 TL
Havale / EFT:
1.060,18 TL
204,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus DK-25332-02/4 2 Mt LC-PC 50/125 Multimode OM4 LSZH  Fiber Pig Tail

 
  • Simplex OM4 50/125µ 2 m
  • Standard connector acc. IEC 61754-4 2002
  • Çalışma ısısı: -25 °C ... +80 °C
  • Depolandığı alanın ısısı: -20 °C ... +65 °C
  • Insertion loss MM PC: maks. 0.4 dB
  • Return loss MM PC: > 25 dB
  • Zirkonya seramik ferrule
  • İkincil kaplama boyutları: Ø 0.9 ± 0.1 mm
  • Birinci kaplama: Acrylate; Ø 250 ± 15 µm
  • Beyaz, mor, turkuaz, siyah, kırmızı, pembe, turuncu, gri, yeşil, sarı, kahverengi, mavi renklerde IEC 304'e göre renkli buffer
  • Loose buffer
 
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - PC
Uzunluk2 mt
Mikron50/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 4
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-25332-02/4-12
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032308775

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.