ÜRÜNLER

Digitus DK-2611-02 2 Mt ST-ST 62.5/125 Multimode Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 144.615
Fiyat:
347,08 TL
Havale / EFT:
341,87 TL
65,95 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125


• ST / ST  Konnektör
• Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G62.5/125µ
• Halogen free kablo
• 62.5/125µm fiber
• Fiber class OM 1
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiST - ST
Uzunluk2 mt
Mikron62.5/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 2
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2611-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248217

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.