ÜRÜNLER

Digitus DK-2622-02 2 Mt SC-SC 62.5/125 Multimode Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 147.580
Fiyat:
354,19 TL
Havale / EFT:
348,88 TL
67,30 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

• SC / SC Konnektör
• Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G62.5/125µ
• Halogen free kablo
• 62.5/125µm fiber
• Fiber class OM 1
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiSC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron62.5/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 1
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2622-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248477

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.