ÜRÜNLER

Digitus DK-2632-02 2 Mt LC-SC 62.5/125 Multimode Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 146.475
Fiyat:
351,54 TL
Havale / EFT:
346,27 TL
66,79 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

• LC / SC  Konnektör
• Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G62.5/125µ
• Halogen free kablo
• 62.5/125µm fiber
• Fiber class OM 1
• Kablo çapı 3mm
• 1 Gbit Ethernet'e kadar veri iletimi mümkün
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron62.5/125
TürüMultimode
Om DeğeriOM 1
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2632-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249474

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.