ÜRÜNLER

Digitus DK-2911-02 2 Mt ST-ST 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 139.730
Fiyat:
335,35 TL
Havale / EFT:
330,32 TL
63,72 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

• ST / ST Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm
Teknik Özellikler
Konnektör TipiST - ST
Uzunluk2 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOS 1
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2911-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248347

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.