ÜRÜNLER

Digitus DK-29112-02 2 Mt ST-PC 9/125 OS1 Pigtail Semi Tight Buffer Kablo (12 li Paket)

Görsel 1
ParaPuan : 474.045
Fiyat:
1.137,71 TL
Havale / EFT:
1.120,64 TL
216,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus ST/PC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 9/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, singlemode, uzunluk 2 metre, Class OS1,
(12 li Paket)  

  • Simplex OS 1 09/125 µ
  • 2 metre
  • Semi Tight Buffer
  • Kablo tipi: 9/125 MM Color Pigtail
  • Konnektör Tipi: ST
Teknik Özellikler
Konnektör TipiST - UPC
Uzunluk2 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-29112-02-12
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032280194

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.