ÜRÜNLER

Digitus DK-2922-01 1 Mt SC-SC 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 119.320
Fiyat:
286,37 TL
Havale / EFT:
282,07 TL
54,41 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

• SC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - SC
Uzunluk1 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOS 1
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2922-01
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248736

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.