ÜRÜNLER

Digitus DK-2922-02 2 Mt SC-SC 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 131.300
Fiyat:
315,12 TL
Havale / EFT:
310,39 TL
59,87 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

• SC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm
Teknik Özellikler
Konnektör TipiSC - SC
Uzunluk2 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOS 1
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2922-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032248743

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.