ÜRÜNLER

Digitus DK-2931-02 2 Mt LC-ST 09/125 Singlemode Duplex Fiber Patch Kablo

Görsel 1
ParaPuan : 127.890
Fiyat:
306,94 TL
Havale / EFT:
302,34 TL
58,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 9/125

  • LC / ST Konnektör
  • Seramik başlıklı konnektör uçlarına sahip
  • Singlemode
  • Duplex
  • I-VH 2E9/125µ
  • Halogen free kablo
  • 9/125µm fiber
  • Fiber class OS 1
  • Kablo çapı 3mm
Teknik Özellikler
Konnektör TipiLC - ST
Uzunluk2 mt
Mikron9/125
TürüSingle Mode
Om DeğeriOS 1
Diğer Özellikler
Stok KoduDK-2931-02
MarkaASSMANN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
4016032249344

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.